Nuk dinë vetëm Messi e Ronaldo të shënojnë gola të tillë, çfarë goli nga Enis Bardhi

  • A.P /
  • 26 janar 2021 - 21:06
Nuk dinë vetëm Messi e Ronaldo të shënojnë gola të tillë, çfarë goli nga Enis Bardhi

Jemi mësua t’i shohim vitet e fundit Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon të shënojnë gola të bukur, sidomos nga gjuajtjet e lira.

Por, larg tyre hiq nuk është as shqiptari i Levantes, Enis Bardhi.

Ai ka shënuar shumë gjatë karrierës nga goditjet e dënimit dhe e ka realizuar edhe një të tillë në Copa Del Rey kundër Real Valladollidit.

Bardhi realizoi një gol vërtet të bukur në minutën e 23-të.

(Kosova Sot Online)