Chelsea propozon shkëmbimin Jorginho-Eriksen

  • G.G /
  • 12 shkurt 2021 - 14:19
Chelsea propozon shkëmbimin Jorginho-Eriksen

Eriksen është dëshira e madhe e Thomas Tuche.

Chelsea ka propozuar shkëmbimin mes Jorginhos dhe Christian Eriksenit verën që po vjen, sipas “Calciomercatoweb”.

Blutë në anën tjetër do të kërkojnë 20 milionë euro pagesë për të finalizuar marrëveshjen, derisa Interi janë të etur për ta larguar mesfushorin.

Jorginho do të shkojë në San Siro nëse klubet gjejnë gjuhë të përbashkët, por bisedimet janë në fazën fillestare, shkruan “Calciomercato".

(Kosova Sot Online)