Partnerja e Ronaldos, Georgina e shfaq fleksibilitetin në jaht

  • G.G /
  • 15 February 2021 - 12:04
Partnerja e Ronaldos, Georgina e shfaq fleksibilitetin në jaht

Fotografitë e partneres së Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, i kanë pushtuar rrjetet sociale, ku supermodeja e shfaq fleksibilitetin e saj në një jaht.

Ajo e postoi një seri fotografish nga një takim familjar me katër fëmijët e Ronaldos, Cristiano Jr, Mateo, Eva dhe Alana Martina, si dhe një video.

27-vjeçarja i la gojëhapur më shumë se 23 milionë ndjekës të vet në Instagram me fotografitë e saj, të cilat kanë marrë gati një milion pëlqime dhe mijëra komente.

Së fundmi, Georgina e ka lansuar edhe linjën e vet të rrobave, duke i gëzuar shumë prej ndjekësve të vet.

https://www.instagram.com/p/CLPW2bxHh7P/?utm_source=ig_web_copy_link

(Kosova Sot Online)