Xhaka starton në Europa League kundër Benficas

  • A.P /
  • 18 shkurt 2021 - 20:12
Xhaka starton në Europa League kundër Benficas

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Benficas dhe Arsenalit.

Në sfidën që do të zhvillohet nga ora 21:00, nga minuta e parë është hedhur në fushë Granit Xhaka.

 

(Kosova Sot Online)