Përveç dy ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, nesër zhvillohet edhe një ndeshje e Evropa Ligës

  • A.P /
  • 23 shkurt 2021 - 18:06
Përveç dy ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, nesër zhvillohet edhe një ndeshje e Evropa Ligës

Përveç këtyre dy ndeshjeve të Ligës së Kampionëve nesër, do të zhvillohet edhe një duel i Evropa Ligës.

Bëhet fjalë për ndeshjen mes Tottenham Hotspur dhe Wolfsberger që luhet nesër nga ora 18:00, ndaras ndeshjeve tjera që zhvillohen si zakonisht, të enjten.

Liga e Kampionëve rikthehet edhe këtë javë me dy ndeshje sonte dhe dy të tjera nesër.

Sonte nga ora 21:00 do të përballen Atletico Madrid-Chelsea dhe Lazio-Bayern Munich.

Ndërsa nesër, luhen edhe dy ndeshjet e fundit, teksa Atalanta e pret Juventusin, kurse Manchester City i shkon Borussia Monchengladbachut. 

(Kosova Sot Online)