Me Xhakën titullar, Arsenali kërkon të mbyllë gjithçka në ‘Emirates’ kundër Benficas

  • A.P /
  • 25 shkurt 2021 - 18:02
Me Xhakën titullar, Arsenali kërkon të mbyllë gjithçka në ‘Emirates’ kundër Benficas

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Benficas.

Sfida e parë në Portugali u mbyll 1-1, rezultat që e favorizon Arsenalin nëse nuk shënohet asnjë gol në stadiumin ‘Emirates.

Edhe këtë ndeshje Granit Xhaka e nis titullar, me shpresën që do të bëjë diçka më shumë në fushë për t’i ndihmuar ‘Topçinjtë.

(Kosova Sot Online)