Rrahmani starton në Europa League

  • A.P /
  • 25 shkurt 2021 - 18:38
 Rrahmani starton në Europa League

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën Napolit dhe Granadës.

Napoli kërkon vetëm fitore të thellë për të përmbysur gjithçka nga ndeshja e parë, pasi ka humbur 2-0 në takimin e parë.

Nga minuta e parë këtë ndeshje e ka nisur edhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani,

(Kosova Sot Online)