Man United vs Sociedad, ndeshje vetëm për statistika – starton Adnan Januzaj

  • A.P /
  • 25 shkurt 2021 - 20:07
Man United vs Sociedad, ndeshje vetëm për statistika – starton Adnan Januzaj

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United dhe Real Sociedad.

United e ka fituar 4-0 ndeshjen e parë si mysafirë dhe për ‘Djajtë e Kuq’ kjo sfidë vlen vetëm për statistika.


(Kosova Sot Online)