Milani pa Ibrahimovicin e Theon kërkon të përmirësojë gabimin e një jave më parë

  • A.P /
  • 25 shkurt 2021 - 20:20
Milani pa Ibrahimovicin e Theon kërkon të përmirësojë gabimin e një jave më parë

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes  Milanit dhe FK Crvena Zvezda.

Milani e lëshoi fitoren nga duart në fund të takimit në ndeshjen e parë, duke barazuar 2-2.

Në takimin e sotëm, loja luhet për kuqezinjtë 90 minuta kësaj radhe.

(Kosova Sot Online)