Dy gola të shpejtë në ndeshjen Arsenal – Benfica

  • A.P /
  • 25 shkurt 2021 - 20:49
Dy gola të shpejtë në ndeshjen Arsenal – Benfica

Janë shënuar edhe dy gola në ndeshjen mes Arsenalit dhe Benficës.

Të parët shënuan mysafirët, për 2-1 përmes Silvës në minutën e 61’, barazoi gjithçka Tierney në atë të 67’.

Ky rezultat e kualifikon Benficën më tutje.


(Kosova Sot Online)