Tjetër ndeshje magjike nga Besart Berisha, i shënon dy gola ish skuadrës

  • E.K /
  • 27 shkurt 2021 - 16:05
Tjetër ndeshje magjike nga Besart Berisha, i shënon dy gola ish skuadrës

Besart Berisha vazhdon të shkëlqejë në Australi.

Ai ka shënuar dy gola të tjerë me Western United FC.

Berisha shënoi ndaj Melbourne Victory, fanellën e të cilës skuadër sulmuesi shqiptar e veshi për katër sezone dhe shënoi 82 gola në 130 paraqitje.

Ai e ndihmoi Western Unitedin të fitojë 4-3 me dy gola shë një asistim,

(Kosova Sot Online)