Nuk ka vend sërish për Griezmannin, startojnë Messi e Dembele

  • S.A /
  • 27 shkurt 2021 - 16:41
Nuk ka vend sërish për Griezmannin, startojnë Messi e Dembele

anë publikuar formacionet zyrtare për super sfidën mes Sevillës dhe Barcelonës.

Ronald Koeman e ka lënë sërish në stol Antoine Griezmannin, derisa në sulm startojnë Ousmane Dembele me Lionel Messin.

 

 

(Kosova Sot Online )