Dush i ftohtë për Bayernin, Koln ngushton epërsinë

  • S.A /
  • 27 February 2021 - 16:55
Dush i ftohtë për Bayernin, Koln ngushton epërsinë

Koln ka arritur ta shënojë golin e parë sot në ndeshjen ndaj Bayernit dhe rezultati momental është 2:1 për vendasit.

Ishte Skhiri i cili realizoi në minutën e 49-të të ndeshjes

Paraprakisht për bavarezët realizuan Choupo-Moting dhe Lewandowski.

https://streamable.com/vrrlbw

(Kosova Sot Online )