Tre shqiptarë përfshihen në ekipin e Lazios për ndeshjen ndaj Torinos

  • S.A /
  • 02 mars 2021 - 15:20
Tre shqiptarë përfshihen në ekipin e Lazios për ndeshjen ndaj Torinos

Ekipi italian, Lazio ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Torinos.

Trajneri, Inzaghi me vete ka marrë tre shqiptarë, përfshirë: Alian, Strakoshan dhe sulmuesin Vedat Muriqi.

Takimi midis Lazios dhe Torinos në xhiron e 25-të të Series A zhvillohet sonte nga ora 18:30.

Me fitore sonte, Lazio do të inkuadrohej fuqishëm në garë për një vend në Champions League.

Image

(Kosova Sot Online )