Me një lojtar më pak, por Bayerni ia shënon edhe golin e tretë Stuttgartit

  • E.K /
  • 20 March 2021 - 17:03
 Me një lojtar më pak, por Bayerni ia shënon edhe golin e tretë Stuttgartit

Bayern Munich ka arritur të shënojë edhe golin e tretë ndaj Stuttgartit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të në Bundesligë.

Ishte Lewandowski që shënoi dy herë (18, 23) dhe Gnabry një (22),

(Kosova Sot Online).