Start i mrekullueshëm i PSG-së, Neymar asiston, Mbappe shënon

  • A.P /
  • 07 prill 2021 - 21:25
Start i mrekullueshëm i PSG-së, Neymar asiston, Mbappe shënon

Start i mrekullueshëm i PSG-së, Neymar asiston, Mbappe shënon

Paris Saint Germain i ka shënuar gol Bayern Munichut pas vetëm tre minutave lojë në “Allianz Arena”.

Në minutën e tretë, Neymar Junior tregoi klasin duke krijuar hapësira dhe duke asistuar në fund për Kylian Mbappe, ky i fundit me vështirësi, por arriti ta dërgoi topin në rrjetë për rezultatin 0-1.

(Kosova Sot Online)