Bayerni kërkon të shfrytëzojë gabimin e Leipzig, formacionet

  • G.G /
  • 17 prill 2021 - 15:26
Bayerni kërkon të shfrytëzojë gabimin e Leipzig, formacionet

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Wolfsburg dhe Bayern Munich.

Bayerni do të jetë sërish pa sulmuesin, Robert Lewandowski.

Lideri i Bundesligës do të tentojë të shfrytëzojë gabimin Leipzig, që mori vetëm një pikë këto xhiro dhe tani Bayerni ka shansin të shkojë në shtatë pikë diferencë me vendin e dytë.

Wolfsburg:

Bayern Munich:

(Kosova Sot Online)