E frikshme, luftëtari i UFC e thyen këmbën gjatë duelit

  • E.K /
  • 25 prill 2021 - 09:19
 E frikshme, luftëtari i UFC e thyen këmbën gjatë duelit

UFC 261 dhuroi disa duele mjaft interesante gjatë eventit të mbrëmshëm.

Njëra prej tyre ishte edhe dueli mes Chris Weidman dhe Uriah Hall. Megjithatë, në këtë ndeshje, fituesi doli në rend të dytë.

Kjo pasi Weidman e theu këmbën gjatë duelit.

Ai më pas u largua me barelë nga oktagoni.

Në anën tjetër, Hall i uroi shërim të shpejtë.

(Kosova Sot Online)