Milot Rashica dhe Belkiz do të bëhen prindër për herë të dytë

  • S.A /
  • 08 maj 2021 - 09:55
Milot Rashica dhe Belkiz do të bëhen prindër për herë të dytë

Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, janë në pritje të një tjetër fëmije.Burimet e të cilit kanë konfirmuar se ata tashmë do të gëzohen edhe me një tjetër fëmijë.

Ndonëse nuk ka kaluar ende as një vit nga lindja e djalit të tyre të parë, Tianit, bukuroshja Belkiz është shtatzënë me një tjetër fëmijë në muajt e parë.

Çifti i njohur janë mjaft të ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, dhe nuk hezitojnë të ndajnë me ndjekësit e tyre fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tyre.

(Kosova Sot Online )