Barça – Atletico, Messi vs Suarez, formacionet zyrtare

  • S.A /
  • 08 maj 2021 - 15:52
Barça – Atletico, Messi vs Suarez, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Atletico Madridit.

Kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për titullin e La Ligës, pasi Atletico ka vetëm dy pikë më shumë se Barcelona, derisa çdo fitore e vendasve apo edhe barazim, gjithmonë nëse Real Madridi fiton ndeshjet e saj – do t’i shpallte Los Blancos kampion.

Barcelona:

Image

 

 

 

 

Atletico Madrid:

Image

(Kosova Sot Online )