Greqi, zëvendësimi i lojtarëve bëhet me letra të formatit A4

  • A.P /
  • 09 maj 2021 - 15:15
Greqi, zëvendësimi i lojtarëve bëhet me letra të formatit A4

Ditën e djeshme në ligën e tretë në Greqi u luajt sfida derbi mes Panseraikos dhe Kavalës, e cila u fitua nga këta të fundit me rezultatin 3-1.

Ajo çfarë mori vëmendjen ishte mënyra e zëvendësimit të lojtarëve gjatë ndeshjes

Ajo nuk u bë me semafor, por me letër të formatit A4.

(Kosova Sot Online)