Dele Alli kapet duke u puthur me vajzën e Pep Guardiolës

  • S.A /
  • 15 maj 2021 - 09:39
Dele Alli kapet duke u puthur me vajzën e Pep Guardiolës

Dele Alli është kapur shah-mat. Talenti i Tottenham duket se është në lidhje me vajzën e trajnerit të Manchester City, Pep Guardiola, raporton “The Sun”.

Maria, 20-vjeçare dhe Dele Alli, menduan që askush nuk është duke i vëzhguar kur shkëmbyen puthjes, por tashmë janë temë e çdo medie rozë, raporton.

(Kosova Sot Online )