Zyrtare: Muller dhe Hummels kthehen në Kombëtaren e Gjermanisë për Euro 2020

  • S.A /
  • 19 maj 2021 - 14:28
Zyrtare: Muller dhe Hummels kthehen në Kombëtaren e Gjermanisë për Euro 2020

Thomas Muller dhe Mats Hummels janë kthyer në Kombëtaren e Gjermanisë për Kampionatin Evropian 2020, pas dy vjetëve mungesë.

Trajneri i Gjermanisë Joachim Low i përfshiu ata në listën prej 26 futbollistëve të ftuar për Euro 2020, që nis më 11 qershor,

Image

(Kosova Sot Online )