Atletico Madrid apo Milan, De Paul duhet të vendosë për të ardhmen

  • S.A /
  • 14 qershor 2021 - 13:16
Atletico Madrid apo Milan, De Paul duhet të vendosë për të ardhmen

Atletico Madrid dhe Milan kanë objektiva të përbashkët në merkato. “Los Colchoneros” kanë si prioritet Rodrigo De Paul të Udineses me këta të fundit që kërkojnë shumë për lojtarin çka ka shtyrë klubin spanjoll të kontaktojë Calhanoglu.

Mesfushorit turk i është bërë një ofertë 3 milionë euro cash për firmën dhe 3 milionë euro pagë dhe nëse marrëveshja mbyllet, atëherë kuqeznjtë do të hidhen në sulm pikërisht për De Paul për të zëvendësuar lojtarin turk.

(Kosova Sot Online )