De Bruyne shënon supergol, Belgjika në epërsi

  • A.P /
  • 17 qershor 2021 - 19:50
De Bruyne shënon supergol, Belgjika në epërsi

Belgjika e ka përmbysur rezultatin ndaj Danimarkës. Pas Thorgan Hazard, ka realizuar Kevin de Bruyne.

Ai shënoi për 2-1 në minutën e 71-të, pas disa kombinimeve fantastike dhe asistimi nga ana e Eden Hazard, 


(Kosova Sot Online)