Lila: Sergio Ramos na tha ‘po e kaluat mesin e fushës me top në këmbë, quhet gol’

  • S.A /
  • 18 June 2021 - 09:00
Lila: Sergio Ramos na tha ‘po e kaluat mesin e fushës me top në këmbë, quhet gol’

Ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Andi Lila ka treguar prapaskenat dhe ironinë e një ndeshjeje me Spanjën.

I ftuar në emisionin “Top Arena”, ai tregoi komentin që kishte bërë kapiteni i kundërshtarëve, Sergio Ramos ndaj tyre.

Lila tregon se ishte Ansi Agolli, ai që bisedoi me kundërshtarin dhe më pas u tregoi shokëve të skuadrës komentin e Ramosit.

“Mbas ndeshjes me Spanjën ne u futëm në dhomat e zhveshjes, ishim me kokat ulur. U fut Ansi Agolli, na tha çuna takova Sergio Ramosin, na tha në pjesë të dytë po kaloi ndonjë mesin e fushës me top në këmbë, quhet gol”, tregoi Lila.

(Kosova Sot Online )