Eriksen lirohet nga spitali, i viziton bashkëlojtarët në stërvitje

  • A.P /
  • 18 qershor 2021 - 18:38
Eriksen lirohet nga spitali, i viziton bashkëlojtarët në stërvitje

Christian Eriksen është liruar nga spitali. Kjo është njoftuar nga Federata Daneze e Futbollit.

Danezi i është nënshtruar me sukses jnë operacioni dhe sot është liruar nga Righospitalet.

Ai më pas vizitoi ekipin kombëtar të Danimarkës në Helsingor dhe nga aty ai do të shkojë të kalojë kohë me familjen e tij.

(Kosova Sot Online)