Skandal i madh në Spanjë: Zbulohet bisesda e Florentino Perez, poshtëron Iker Casillasin dhe Raul Gonazlesin

  • S.A /
  • 13 July 2021 - 11:15
Skandal i madh në Spanjë: Zbulohet bisesda e Florentino Perez, poshtëron Iker Casillasin dhe Raul Gonazlesin

 

Një bisedë telefonike e presidentit të Real Madrid, Florentino Perez teksa poshtëronte portierin Iker Casillas dhe sulmuesin Raul ka dalur në skenë”. “Casillas nuk është një portier për Real Madrid, çfarë doni të ju them. Ai nuk është.

Ai nuk ka qenë kurrë. Ka qenë dështimi i madh që kemi pasur. Ajo që ndodh është që ju të keni ata që e adhurojnë atë, atë ata dëshirojnë, flasin me të, nuk e di. Ata e mbrojnë atë aq shumë … Epo, kjo është një nga mashtrimet e shkëlqyera dhe i dyt është Raul. Dy mashtrimet e mëdha të Madridit janë Casillas i pari dhe Raul i dyti “, ndëgjohet duke thënë Perez.

(Kosova Sot Online )