Del videoja kur Southgate u kërkoi Sanchos, Rashfordit dhe Sakas të gjuanin penalltitë

  • S.A /
  • 16 July 2021 - 11:21
Del videoja kur Southgate u kërkoi Sanchos, Rashfordit dhe Sakas të gjuanin penalltitë

Marcus Rashford, Jadon Sancho dhe Bukayo Saka humbën penalltitë duke bërë që Italia të fitonte Kampionatin Evropian.

Dëshpërimi vërehej qartë në fytyrat e tyre dhe sikur kjo të mos mjaftonte, ata u abuzuan në baza racore nga tifozët e Anglisë.

Sot është publikuar një video nga momenti kur trajneri i Anglisë, Gareth Southgate u kërkon të tre futbollistëve të marrin përgjegjësinë për t’i gjuajtur ato.

Tek të tre vërehet një guxim i madh dhe aspak frikë në sytë e tyre. 

 

(Kosova Sot Online )