Kondirolli del i dyti në baterinë e tij, pret për t’u kualifikuar në gjysmëfinale

  • S.A /
  • 27 July 2021 - 12:39
Kondirolli del i dyti në baterinë e tij, pret për t’u kualifikuar në gjysmëfinale

Olt Kondirolli ka përfunduar garimin e tij në not 100 metra stil i lire.

Ai garoi në grupin e pare dhe përfundoi në vendin e dytë me kohë 54:33. 

Tash mbetet të shihet nëse koha e tij do të jetë e mjaftueshme për t’u kualifikuar në gjysmëfinale të kësaj discipline.

Në këtë discipline janë nëntë bateri gjithsej dhe 16 notarët me kohën më të mire kalojnë në gjysmëfinale. 

(Kosova Sot Online )