ZYRTARE: Blerim Krasniqi transferohet te Gjilani

  • G.G /
  • 05 August 2021 - 12:47
ZYRTARE: Blerim Krasniqi transferohet te Gjilani

KF Gjilani po vazhdon me transferime në këtë merkato.

Përforcimi më i ri i skuadrës së Gjilanit është, Blerim Krasniqi.

Krasniqi i cili luan si qendërsulmues u transferua nga Teuta te Gjilani.

Ai në sezonin e kaluar u paraqit 40 herë për skuadrën e Teutës duke realizuar 5 gola dhe bërë 3 asistime.

https://www.facebook.com/watch/?v=617698192948535

(Kosova Sot Online)