Tifozi shpërthen në lot para Camp Nou për largimin e Messit, s’mund ta besojë se erdhi kjo ditë

  • A.P /
  • 05 gusht 2021 - 23:00
Tifozi shpërthen në lot para Camp Nou për largimin e Messit, s’mund ta besojë se erdhi kjo ditë

Lionel Messi më nuk është futbollist i Barcelonës.

Pas shumë vjetësh, ani pse ende nuk është e besueshme, tashmë është zyrtare, Lionel Messi është larguar nga Barcelona.

Natyrisht, më së shumti i ka prekur tifozët të cilët për shumë vite kanë shijuar magjitë e 10-shit argjentinas në ‘Camp Nou’.

Pas zyrtarizimit të largimit nga ana e Barcelonës, një tifozë është parë para Camp Nou duke qarë dhe s’mund ta besojë që erdhi kjo ditë, që Messi nuk është më lojtar i Barçës.

(Kosova Sot Online)