Al-Khelaifi: Është ditë historike, po e prezantojmë Leo Messin

  • G.G /
  • 11 August 2021 - 11:21
Al-Khelaifi: Është ditë historike, po e prezantojmë Leo Messin

Nasser Al-Khelaifi është krenar që ka arritur ta trasnferojë Leo Messin në klubin e tij.

“Jam i lumtur dhe krenar që po prezantoi Leo Messin si futbollist të Paris Saint Germain. Është ditë historike për gjithë botën e futbollit. Të gjithë e njohin Leon, i vetmi që ka fituar gjashtë topa të artë”, tha ai. 

(Kosova Sot Online)