Gjatë prezantimit të Messit, Al Khelaifi i dërgon mesazh Realit për Mbappen

  • G.G /
  • 11 gusht 2021 - 11:35
Gjatë prezantimit të Messit, Al Khelaifi i dërgon mesazh Realit për Mbappen

Nasser Al Khelaifi i ka dërguar tjetër mesazh Real Madridit për Kylian Mbappen.

Gjatë prezantimit të Lionel Messit, ai u pyet çka do të ndodhë me Mbappen, Al Khelaifi e ka të qartë se çka, ashtu siç thotë që e di e gjithë bota.

“Mbappe është lojtar i PSG-së, e di e gjithë bota dhe e njohin shumë mirë atë”, u përgjigj ai. 

(Kosova Sot Online)