Holandë – Mali i Zi, ja formacionet e mundshme

  • S.A /
  • 04 shtator 2021 - 10:38
Holandë – Mali i Zi, ja formacionet e mundshme

 

Mali i Zi do të përballet sot me Holandën në kuadër të kualifikimeve të Kupës së Botës.

Ndeshja mes Holandës dhe Malit të Zi fillon nga ora 20:45, shkruan GazetaBlic Sport.

Para ndeshjes janë zbuluar formacionet e mundshme.

Ja 11’shet që priten të dalin në fushë:

Holanda: Bijlow; Dumfries, De Vrij, Van Dijk, Blind; Klaassen, De Jong, Wijnaldum; Berghuis, Depay, Gakpo

Mali i Zi: Mijatovic; Vesovic, Savic, Vujacic, Tomasevic; Marucic, Scekic, Kosovic, Haksabanovic; Bosovic, Durdevic.

(Kosova Sot Online )