Dramë në “Goodison Park”, Evertoni bën përmbysje spektakolare

  • E.K /
  • 13 September 2021 - 23:26
 Dramë në “Goodison Park”, Evertoni bën përmbysje spektakolare

Evertoni ka arritur ta përmbys epërsinë e Burnleyt dhe tani po avancon 3:1.

Vendasit arritën që për shtatë minuta të realizonin plot tri herë.

Ndërkohë, brenda një minuti Townsend dhe Gray realizuan dy gola “ekspres” për rezultatin 3:1.

(Kosova Sot Online)