Chelsea me Lukakun titullar, nis mbrojtjen e titullit në shtëpi kundër Zenitit

  • E.K /
  • 14 shtator 2021 - 20:20
 Chelsea me Lukakun titullar, nis mbrojtjen e titullit në shtëpi kundër Zenitit

Janë publikuar edhe formacionet për sfidën mes Chelsea dhe Zenit St. Petersburg.

Kampioni e nis mbrojtjen e titullit nga ora 21:00 në Stamford Bridge.

Super ekipit të Thomas Tuchel i janë bashkuar edhe dyshja, Romelu Lukaku dhe Saul

(Kosova Sot Online)