Momenti kur CR7 e rrëzon me top punëtoren e sigurimit

  • E.K /
  • 15 shtator 2021 - 19:41
 Momenti kur CR7 e rrëzon me top punëtoren e sigurimit

Goli i CR7 nuk mjaftoi që  Man United të dilte me pikë në fushën e Young Boys.

Si mos mjaftonte humbja, Ronaldos i ndodhi një incident.

Por, numri 7 u tregua bujar dhe i shkroi pranë më pas për ta ngushëlluar madje në fund i dhuroi dhe fanellën.

(Kosova Sot Online)