Formacionet zyrtare për sfidën mes Shqipërisë dhe Kosovës

  • E.K /
  • 16 shtator 2021 - 18:38
 Formacionet zyrtare për sfidën mes Shqipërisë dhe Kosovës

Shqipëria dhe Kosova sonte nisin ciklin kualifikues për Kampionatin Botëror të femrave “Australi – Zelandë e Re 2023”.

Shqipëria dhe Kosova sonte do të përballen mes vete në “Elbasan Arena”.

Për “Kuqezinjet” dhe “Dardanet” do të jetë kjo ndeshja e parë në kuadër të Grupit F.

Ndeshja e sontme nis në ora 19:00, teksa tani janë zbuluar edhe formacionet zyrtare.

11-shet startuese:

(Kosova Sot Online)