Këso goli të bukur moti s’keni parë

  • E.K /
  • 16 shtator 2021 - 20:10
 Këso goli të bukur moti s’keni parë

Një supergol është shënuar në MLS.

Michael Barrios është autori i një kryvepre dhe kjo ndodhi gjatë  Colorado Rapids kundër Portland.

Ishte e pabesueshme sesi ai e dërgoi topin në rrjetë nga një kënd tepër i vështirë.

(Kosova Sot Online)