Amir Rrahmani starton për herë të parë këtë edicion me Napolin

  • E.K /
  • 16 shtator 2021 - 20:38
 Amir Rrahmani starton për herë të parë këtë edicion me Napolin

Janë publikuar formacionet për super sfidën në mes të Leicester City dhe Napoli.

Nga minuta e parë për Napolin është hedhur në fushë qendërmbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani.

Për kapitenin e Kosovës është ndeshja e parë për këtë edicion.

(Kosova Sot Online)