United dëshiron ta shpërblejë Fernandesin për 44 golat e shënuara

  • S.A /
  • 18 shtator 2021 - 13:20
United dëshiron ta shpërblejë Fernandesin për 44 golat e shënuara

Manchester United po mendon t’i ofrojë kontratë të re Bruno Fernandesit.

Sipas mediave angleze, kontrata e re do ta lidhte Fernandesin me Unitedin deri më 2027 dhe se bisedimet zyrtare do të nisin së shpejti.

Fernandes është shndërruar tashmë në të paprekshmin te United.

Ai deri më tani ka bërë 85 paraqitje, ka shënuar 44 gola.

(Kosova Sot Online )