Bayerni me më të mirët, Lewandowski synon të vazhdojë me formën e mirë

  • G.G /
  • 18 shtator 2021 - 16:22
Bayerni me më të mirët, Lewandowski synon të vazhdojë me formën e mirë

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayern Munich dhe Bochum.

Robert Lewandowski e nis titullar këtë takim dhe objektivi i tij është që të shënojë sa më shumë, për të vazhduar me formën fantastike në këtë fillim sezoni 2021/22.

Ai deri më tani numëron 10 gola në të gjitha garat pas vetëm gjashtë paraqitjeve.

Bayern:

Bochum:

(Kosova Sot Online)