Ndodh në Shqipëri, ndeshja e boksit “zhvendoset” jashtë ringut, edhe tifozët përleshen me karrige

  • G.G /
  • 18 shtator 2021 - 16:24
Ndodh në Shqipëri, ndeshja e boksit “zhvendoset” jashtë ringut, edhe tifozët përleshen me karrige

Sherr në ndeshjen finale të kampionatit shqiptar të boksit.

Pas ndeshjes mes Alban Beqirit të Tiranës dhe Arjon Kajoshit të Vllaznisë tifozë e boksierë të të dy ekipeve kanë zbritur në parket dhe janë përplasur fizikisht.

Ndeshja u fitua nga Kajoshi i Vllaznisë, por tifozët, trajnerët dhe boksierët e Tiranës nuk ishin dakord me këtë rezultat duke sjellë përleshje. 

https://tiger.cdnja.co/v/pj/PJQQ0.mp4?secure=5uJETJN4Mdjt9PWtY-JZZQ&expires=1631982600

(Kosova Sot Online)