Hazard, Modric dhe Casemiro në stol, startojnë Camavinga, Asensio dhe Rodrygo

  • E.K /
  • 22 September 2021 - 22:04
 Hazard, Modric dhe Casemiro në stol, startojnë Camavinga, Asensio dhe Rodrygo

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit dhe Mallorcas.

Nga minuta e parë, Carlo Ancelotti i ka hedhur në fushë Camavingan, Asension dhe Rodrygon, duke i lënë në stol Modricin, Hazardin dhe Casemiron.

Për Mallorcan starton futbollisti i Realit, Kubo, i huazuar për sezonin 2021/22.

(Kosova Sot Online)