Rrahmani e ka fituar zemrën e Spallettit, sërish titullar

  • E.K /
  • 23 shtator 2021 - 18:35
 Rrahmani e ka fituar zemrën e Spallettit, sërish titullar

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Sampdorias dhe Napolit.

Nga minuta e parë për Napolin është hedhur sërish në fushë kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani.

Ai është në një formë të mirë dhe shënoi gol vikendin e kaluar, andaj Luciano Spalletti nuk e ka ndërmend ta largojë nga 11-shja.

(Kosova Sot Online)