Berisha, Vojvoda e Muriqi në stol, starton Hysaj

  • E.K /
  • 23 shtator 2021 - 19:33
 Berisha, Vojvoda e Muriqi në stol, starton Hysaj

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Torinos dhe Lazios.

Për Torinon nuk startojnë as Etrit Berisha e as Mërgim Vojvoda, derisa për Lazion është lënë në stol Vedat Muriqi.

Megjithatë në këtë takim starton Elseid Hysaj.

(Kosova Sot Online)