S’ka vend për Kumbullën, Mourinho hedh në fushë Romën më të fortë

  • E.K /
  • 23 shtator 2021 - 21:16
 S’ka vend për Kumbullën, Mourinho hedh në fushë Romën më të fortë

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës dhe Udineses.

Jose Mourinho vazhdon të mos i jap shansin Marash Kumbullës, derisa sonte ka inkuadruar më të mirët për t’u rikthyer te fitorja në Serie A,

(Kosova Sot Online)