Si është raporti me Georginën? Nëna e CR7 i thotë të gjitha

  • S.A /
  • 24 September 2021 - 15:59
Si është raporti me Georginën? Nëna e CR7 i thotë të gjitha

Si është raporti me Georginën? Nëna e CR7 i thotë të gjitha

Nëna e Ronaldos  ka vlerësuar Georgina Rodriguez dhe ka hedhur poshtë zërat për një përçarje mes tyre.

Dolores Aveiro gjithashtu zbuloi se ajo humbi ndjenjën e nuhatjes dhe shijes pas një goditje në tru vitin e kaluar – por këmbëngul se dashuria e saj për futbollin mbetet e paprekur.Duke diskutuar marrëdhënien e saj me Georginën  Dolores, 66 vjeç, tha: “Po, po, ajo është një vajzë e mirë.

“Cristiano është një baba shembullor, por ai ka njerëz për të ndihmuar. Fëmijët kanë dado dhe kanë staf që bëjnë shumë gjëra. Katër fëmijë janë shumë punë. Georgina është një mbështetje e madhe për Cristianon, s’ka dyshim për këtë”. Thashethemet për një përçarje mes të dyve dominuan shtypin portugez vitin e kaluar pasi Dolores dyshohet se nuk ndoqi Georgina, 27 vjeç, në Instagram.

Mamaja e Ronaldos kritikoi këto raporte spekulative në atë kohë dhe vazhdon të mbështesë për djalin e saj të dashur dhe partneren e tij.

Por tifozja e futbollit këmbënguli se dashuria e saj për lojën nuk është zvogëluar dhe dëshiron që Ronaldo të përfundojë karrierën e tij në klubin e Sporting Lisbonës.

Ajo vazhdoi: “Unë e adhuroj futbollin. Nëse më ftoni për darkë dhe ka një ndeshje, unë nuk do të shkoj për të ngrënë dhe do të qëndroj brenda dhe do ta shikoj ndeshjen. Edhe nëse Ronaldo nuk po luan, unë jam gjithmonë duke parë”.

“Unë tashmë e kam pyetur nëse ai dëshiron të jetë trajner kur të ndalojë së luajturi. Ai më tha se dëshiron të shijojë jetën. Ai do të luajë deri në moshën 40 vjeç”. 

(Kosova Sot Online )