Chelsea vs City, Tuchel vs Guardiola, gati për ndeshjen e madhe

  • G.G /
  • 25 shtator 2021 - 12:49
Chelsea vs City, Tuchel vs Guardiola, gati për ndeshjen e madhe

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelsea dhe Manchester City.

Chelsea:

Manchester City:

(Kosova Sot Online)